Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Nagy-jelzessel-Kilatas-a-falura-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-12C39716-cm~II1893549
1893549
10155
343
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
: vörös_iván