Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Toll faragó. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Toll-farago-Rezkarc-papir-jelzett-21x17-cm~II1913375
1913375
10120
343
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Toll faragó. Rézkarc, papír, jelzett, 21x17 cm
: tánczos_gábor