Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Kenezy-jelzessel-Hodolo-Olaj-vaszon-antik-keretben-96C39794-cm~II1904227
1904227
10108
343
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm