Jelzés nélkül: Darázscsípett kisfiú. Olaj, Karton. 30x23 cm Üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/343/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Jelzes-nelkul-Darazscsipett-kisfiu-Olaj-Karton-30x23-cm-Uvegezett-keretben~II1934828
1934828
10283
343
Beschreibung: Jelzés nélkül: Darázscsípett kisfiú. Olaj, Karton. 30x23 cm Üvegezett keretben.
: turóczi_márk