Ötnyelvű katonai szótár. Szerk.: Kováts Andor főhadnagy. Kecskemét,[1943],Hungária-ny., 544 p. Magyar, német, angol, francia, olasz nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.