1 000 HUF
Igazságügyi zsebtörvénytár. ÖsszeállÃtották és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, kijáró szennylappal és cÃmlappal, kissé laza fűzéssel.