16663.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mitrovics Gyula: A magyar esztétikai irodalom története. [Bp.-Debrecen,1928, Csáthy Ferenc,]4+448+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Bibliográfia, 4 sztl. lev.