16691.
343. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Lyka Károly: Festészeti életünk a Milleniumtól az elsÅ‘ világháborúig. 1896-1914. + Festészetünk a két világháború között. (1920-1940.) Visszaemlékezések. Bp.,1953-1956, KépzÅ‘művészeti Alap. ElsÅ‘ kiadások. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borÃtókkal. Megjelent 3000 és 2627 példányban.