Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. Fordította: Máthé Elek. Helikon Klasszikusok. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1100/267.) példány.
17231.

Rufpreis:
8 000 HUF
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. I.- II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, festett fa szegedi tulipános ládában, 1939-es ajándékozási sorokkal.
17232.

Rufpreis:
5 000 HUF
26
17233.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17234.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Fekete István: Csi. Törénet állatokról és emberektől. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1940,Singer és Wolfner, 244 p Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Első kiadás.
17235.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
Fekete István: Emberek között. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet. Első kiadás! Újrakötött vászonkötés, felhasználva az eredeti kötést, kopottas állapotban.
17236.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fekete István: Lutra. Egy vidra élete. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1955,Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, ex libris-szel. Első kiadás.
17237.

Rufpreis:
2 000 HUF
22
Fekete István: Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
17238.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
Fekete István: Köd. Bp.,1967, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17239.

Rufpreis:
1 000 HUF
17240.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
1893-1894 Otthon. Szépirodalmi művek képekkel. I. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos, (Deutsch Zsigmond és társa), 2+568+8 p.+ 2 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, fotókkal. Közte grúz, örmény, cserkesz ... stb. emberekről készült fotókkal, az új budavári trónteremről készült fotókkal. Számos érdekes írással. Közte: Szalai Emil: Az Andrássy-szobor mintái (képekkel.), valamint Cselingerian Jakab: Zichy Jenő gróf második ázsiai útjáról c. írásokkal. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, litografált díszcímlappal, kopott borítóval, a gerinc sérült.
17241.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17242.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF