Hummel/Goebel postás kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500007/HummelGoebel-postas-kisfiu-kezzel-festett-keramia-jelzett-restauralt-m-12-cm~II1883436
1883436
11141
342
Art-ceramics
Beschreibung: Hummel/Goebel postás kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm
: vörös_iván