Muranói tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 20,5×14 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500009/Muranoi-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-20-5C39714-cm~II1931504
1931504
11311
342
Glass-objects
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Muranói tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 20,5×14 cm
: tánczos_gábor
Katalognummer: