Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 73

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium Br emlékérem (~55mm) T:2
30582.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millenium" Br emlékérem (~55mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. TESZ-Nemzeti Munkahét ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.
30583.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "TESZ-Nemzeti Munkahét" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- több ph.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)
30584.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1908. Tóth Béla egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. Béla Tóth one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU
30585.

Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett, a Huszár - Procopius katalógusban nem szerepel (479g/170x111mm) T:1- / Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque, not listed in the Huszár - Procopius catalogue. Sign.: István Csillag (479g/170x111mm) C:AU

Rufpreis:
6 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1925. Dr. Hevesi Simon Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. Simon Hevesi Dr. Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF
30586.

Csillag István (1881-1968) 1925. "Dr. Hevesi Simon" Br plakett márvány alapon (61x70mm) T:2 Hungary 1925. "Simon Hevesi Dr." Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (61x70mm) C:XF

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Csillag István (1881-1968) 1928. Rákosi Szidi - Aetatis Svae Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. Szidi Rákosi - Aetatis Svae Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF
30587.

Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" Br plakett márvány alapon (59x76mm) T:2 Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque on marble slab. Sign.: István Csillag (59x76mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30588.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
30589.

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10
30590.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF10

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10
30591.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo SF10

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd Ag és Br emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP)
30592.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,52g/0.835/42,5mm) T:1- (Ag eredetileg PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére Ag emlékérem tokban (15,88g/0.999/42,5mm) T:PP patina
30593.

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem tokban (15,88g/0.999/42,5mm) T:PP patina

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF