Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 77

Gerl Károly (1857-1907) 1891. Komáromi Ipar és Gazdasági Kiállítás fém jelvény (49mm) T:2- ph.
31032.

Gerl Károly (1857-1907) 1891. "Komáromi Ipar és Gazdasági Kiállítás" fém jelvény (49mm) T:2- ph.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 Br kitűző, cserélt tűvel. Szign.: Körmendi-Frimm Jenő (27mm) T:2
31033.

1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" Br kitűző, cserélt tűvel. Szign.: Körmendi-Frimm Jenő (27mm) T:2

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
~1919. Baross Szövetség - 1919. Aug. zománcozott Br gomblyukjelvény (22x14mm) T:2
31034.

~1919. "Baross Szövetség - 1919. Aug." zománcozott Br gomblyukjelvény (22x14mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. Magyar Nemzeti Szövetség 1919 Br jelvény (27mm) + ~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:2 a Trianon kitűzú tű nélkül Hungary 1920. Hungarian National Association 1919 Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) + ~1930. Trinanon painted Br pin (31x21mm) C:XF the Trianon badge without pin  HP 4959.
31035.

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 a Trianon kitűzú tű nélkül Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) + ~1930. "Trinanon" painted Br pin (31x21mm) C:XF the Trianon badge without pin HP 4959.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1920-1930. Civitas Fidelissima Sopron város címerét ábrázoló Zn kitűző (24x30mm) T:2
31036.

~1920-1930. "Civitas Fidelissima" Sopron város címerét ábrázoló Zn kitűző (24x30mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1920-1930. Buda Lövész Egylet zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc
31037.

~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc

Rufpreis:
5 000 HUF
~1920-1940. DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre) zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1-
31038.

~1920-1940. "DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre)" zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1-

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
~1924. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - 1923/24. I. Br díjplakett (48x75mm) T:2
31039.

~1924. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - 1923/24. I." Br díjplakett (48x75mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1926. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 Br sportérem szalagon (45x31mm) T:2
31040.

~1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" Br sportérem szalagon (45x31mm) T:2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
~1930. Országos Katolikus Szövetség zománcozott Br jelvény (21,5x38mm) T:2
31041.

~1930. "Országos Katolikus Szövetség" zománcozott Br jelvény (21,5x38mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930-1940. Állami Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium zománcozott jelvény (21,5x24mm) T:2
31042.

~1930-1940. "Állami Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium" zománcozott jelvény (21,5x24mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. Budapesti Bajtársi Szolgálat zománcozott jelvény (18x22mm) T:2 kis zománchiba
31043.

~1930. "Budapesti Bajtársi Szolgálat" zománcozott jelvény (18x22mm) T:2 kis zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF