11099.
342. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Gnädig Sándor (1887?-?): Ölelkező gyerekek, bronz szobor, jelzett, kis kopásokkal, m: 12 cm