1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecske... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500030/1934-Tanu-VII-VIII-szama-Nemeth-Laszlo-kritikai-folyoirata-Kecskemet-plus-Nemeth-Laszlo-~II1902499
1902499
13029
342
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét + Németh László: Ember és szerep. Kecskemét, 1934, Tanu Kiadás. Első kiadás! Egybekötve, Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.