800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.