Szabados Jenő (1911-1942): Hárman a verandán, Akvarellpapír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabados-Jeno-1911-1942-Harman-a-verandan-Akvarellpapir-jelzett-uvegezett-keretben-32x46~II1929453
1929453
10170
342
Beschreibung: Szabados Jenő (1911-1942): Hárman a verandán, Akvarellpapír, jelzett, üvegezett keretben, 32x46 cm (üveg törött)
: turóczi_márk