Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Olaj, vászon-fatábla, keretben, 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Olvaso-fiu-Olaj-vaszon-fatabla-keretben-30C39726-cm~II1912962
1912962
10218
342
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Olaj, vászon-fatábla, keretben, 30×26 cm
: tánczos_gábor