Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Agárd, Vitorlás Akvarell, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Agard-Vitorlas-Akvarell-papir-jelzett-28x37-cm~II1913370
1913370
10088
342
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Agárd, Vitorlás Akvarell, papír, jelzett, 28x37 cm
: tánczos_gábor