Gyenes jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, 79×59 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyenes-jelzessel-Orgonas-csendelet-Olaj-vaszon-79C39759-cm~II1924530
1924530
10061
342
11000
Beschreibung: Gyenes jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, 79×59 cm
: turóczi_márk