Dr. Arthur B. Yolland: Magyar és angol szótár. I. rész: Angol-magyar szótár. II. rész: magyar-angol szótár I-II. kötet. Bp.,(1905-1924), Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,szép állapotban.