A magyarság néprajza. III. kötet: A magyarság szellemi néprajza. 1. rész. Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.