Hajós József: A természetben isten nyomain. Bp.,1914, Buzárovits Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, 465-466. oldal gyűrött, szakadt, a hátsó szennylapja foltos.