17360. 342. Gelaufene Fernauktion Bücher: Religion
1 000 HUF
0 HUF
A tizenkét Pius. Írták Balanyi György. Kühár Flóris, Ijjas Antal, Juhász Vilmos, Parragi György. Bp., 1942., Arkádia, 470 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor