Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Mezey-Istvan-Az-igazi-japan-Bp-1939-Magyar-Nippon-Tarsasag-Kiadasa-Fekete-feher-fotokka~II1899556
1899556
15515
342
3200
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.
: ra