15048.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.