Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Varro-Aladar-Bela-Gyogynovenyek-gyogyhatasai-Novenyi-gyogyszerek-Bp-Novak-Rudolf-e~II1931675
1931675
17178
342
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Bp., Novák Rudolf és Társa. Félvászon kötés, ragasztott, javított gerinc, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor