Ifj. Kováts Ferenc - Zsebők Zoltán: A tüdő röntgenanatómiája. Bp., 195... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Ifj-Kovats-Ferenc-Zsebok-Zoltan-A-tudo-rontgenanatomiaja-Bp-1959-Akademiai-Kiado-~II1930468
1930468
17181
342
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Ifj. Kováts Ferenc - Zsebők Zoltán: A tüdő röntgenanatómiája. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor