17207.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót elÅ‘szavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, jó állapotban. ElsÅ‘ kiadás.