17221.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.