17215.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban