6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
[Gerard de] Beauregard-[Henri de], Grosse: A bélyegkirály. Regény az ifjúság számára. Átdolgozta: Kemény Aladár. Bp.,1903, Győző Andor,(Révai és Salamon-ny.), 4+151 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Dörner és Heimberg-kötés, márványozott lapélekkel, javított gerinccel, kopott borítóval.