Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Domby Béla. Bp., é.n., Franklin. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.