Álltok farsangja. Válogatta: Magyari Beck Anna. Az ismeretterjesztő sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000018/Alltok-farsangja-Valogatta-Magyari-Beck-Anna-Az-ismeretterjeszto-szovegeket-irta-Mosonyi-Al~II1884887
1884887
17434
342
Books: Tales
Beschreibung: Álltok farsangja. Válogatta: Magyari Beck Anna. Az ismeretterjesztő szövegeket írta: Mosonyi Aliz. Kondor Lajos rajzaival. Bp.,1981,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérülés nyomaival.
: tánczos_gábor