Héber imakönyv. Wien, 1914, Schlesinger. Kiadói dombornyomott, aranyoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/342/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000013/Heber-imakonyv-Wien-1914-Schlesinger-Kiadoi-dombornyomott-aranyozott-egeszvaszon-kotes-~II1930409
1930409
17306
342
Books: Judaica
Beschreibung: Héber imakönyv. Wien, 1914, Schlesinger. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
: tánczos_gábor