https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

Christiani Stockii (Christian Stock (1672-1733): Clavis linguae sancta...

Das Lot is nicht erreichbar

Rufpreis:

20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD

Zahl der Gebote:

0

Beschreibung:

Christiani Stockii (Christian Stock (1672-1733): Clavis linguae sanctae Veteris Testamentii: aditum aperiens, vocum radices juxta ordinem alphabeticum monstrans, quae deperditae visae sunt, ex lingua chaldaica, syriaca, samaritana, arabica et aethiopica restituens; vocum significationes tum generales, tum speciales, ordine concinno exhibens; tam tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens ac subinde concordantiarum vicem supplens; cum indice vocum, cui accedit breve dictionarum chaldaeo-rabbinicum. (A gerincen: Stockii Lexicon Hebraicum.) Ienae(Jena), 1739, Ioh. Felicem Bielckium, 1 t.+6+1198+50 p. Editio quarta priori emendatior. (Negyedik, javított kiadás.) Héber és latin nyelven. Korabeli pergamen kötésben, festett lapélekkel, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, a borítón foltos, kopásnyomok, a két felső sarkán kisebb, és nagyobb sérüléssel. / Christiani Stockii (Christian Stock (1672-1733): Clavis linguae sanctae Veteris Testamentii: aditum aperiens, vocum radices juxta ordinem alphabeticum monstrans, quae deperditae visae sunt, ex lingua chaldaica, syriaca, samaritana, arabica et aethiopica restituens; vocum significationes tum generales, tum speciales, ordine concinno exhibens; tam tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens ac subinde concordantiarum vicem supplens; cum indice vocum, cui accedit breve dictionarum chaldaeo-rabbinicum. (On the spine: Stockii Lexicon Hebraicum.) Ienae(Jena), 1739, Ioh. Felicem Bielckium, 1 t.+6+1198+50 p. Editio quarta priori emendatior. Fourth, corrected edition. Contemporary parchment-binding, with colored page edges, in modern box, with spotty and worn cover, with damages on the upper corner, in Hebrew and Latin languages.

Teilen:

Facebook

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse