17115.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.