17012.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A "Magyar Színészeti Almanach" III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.