17584.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.