Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., 1941, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban + A szerző eredeti aláírása egy mellékelt papírdarabon.