Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.