18527.
342. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Bajza versei. A költÅ‘ életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 1 t.(acélmetszetű cÃmkép)+XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, a gerince javÃtott, kissé foltos cÃmképpel, 114-126 oldalak között a lapok fűzése sérült, részben kijárnak,