Jelzett kínai tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d:16 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-kinai-tanyer-kezzel-festett-kopas-nyomokkal-d16-cm~II1916822
1916822
11165
341
Beschreibung: Jelzett kínai tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d:16 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: