11127. 341. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelánok ( 5db): váza, bonbonier, dobozka, hamuzótálka, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, m: 7-12 cm, 7×5-10×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk