1926 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv. 1926. Szerk.: Timora... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500026/1926-Magyar-hajos-naptar-Folyamhajozasi-evkonyv-1926-Szerk-Timora-Gyula-I-evf-Bp-To~II1923900
1923900
12609
341
Ships Balaton
Beschreibung: 1926 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv. 1926. Szerk.: Timora Gyula. I. évf. Bp., Toldi Lajos. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány gyűrött lappal.
: ra