12055.
341. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1933-1943 Házi kiadás/bevétel könyv, számos érdekes bejegyzéssel. Kissé kopott félvászon-kötésben.