10147. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Victor Valéry (1889-1910): Halászbástya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk