Prihoda István (1891-1956): Mulatság, színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prihoda-Istvan-1891-1956-Mulatsag-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-25-5C39731-5-cm~II1919384
1919384
10117
341
Beschreibung: Prihoda István (1891-1956): Mulatság, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25,5×31,5 cm
: tánczos_gábor