10099. 341. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Fejedel-választás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19,5x28,5 cm, keret: 32x44 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván