Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/341/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bortsok-jelzessel-Idilli-kert-Olaj-karton-kis-szakadassal-uvegezett-keretben-50C39760-cm~II1812101
1812101
10022
341
Beschreibung: Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm